Dopoludnie s ajurvédou – Pránajáma – technika správneho dýchania

Pránajáma, dychová technika, usmernenie, ovládnutie dychu. Nádych a výdych – ako často sa zaoberáme niečím takým samozrejmým ako je dýchanie? Je pre nás samozrejmosťou, nevšímame si ho… A pritom schopnosť dýchania je náš najväčší dar. Nádych je to prvé, čo sa bábätku po narodení podarí. Výdych je to posledné, s čím sa človek lúči, pretože už nemá síl znovu sa nadýchnuť.

Pránajama je krásna jogová technika, ktorá nás učí správne dýchať. A hlavne – učí nás vážiť si život.

Bez jedla vydrží naše telo niekoľko týždňov, možno mesiacov. Bez vody vydrží niekoľko dní. A koľko vydrží bez dychu?

Určite stojí za to venovať pozornosť tomu, čo je pre náš život najdôležitejšie. A práve preto pripravujeme workshop na tému Pránajáma – technika správneho dýchania.  Nadväzuje na tému imunity a detoxu. Dozviete sa viac o tom, aké sú benefity vedomého dýchania, ako dýchanie ovplyvňuje našu psychiku, metabolizmus. Ukážeme si jednoduché cviky, ktoré prispievajú k rozšíreniu a využitiu kapacity pľúc, k zlepšeniu krvného obehu. Precítite, ako vie dych prinášať viac energie, vitality, alebo uvoľnenia.

Venujte dve hodinky sebe a tomu najvzácnejšiemu čo máte – odchádzať budete s ľahším krokom a s úsmevom na tvári.  Stretneme sa v sobotu – 23.10.2021 od 10,00 do 12,00 hod. v RAJ zdravia. A nemusíte variť, súčasťou prednášky je aj obed.

Registrácia cez web stránku alebo prostredníctvom našej recepcie 02/2034 0711 | raj@rajzdravia.sk.

Organizátor si vyhradzuje právo robiť audiovizuálne záznamy z podujatia. 

RAJ zdravia je v režime OTP, prosíme o dodržiavanie platných epidemiologických opatrení.