RAJ zdravia pre deti a mládež

Myslíte si, že ajurvéda je len pre dospelých? Či už ide o výživu, masáž, cvičenie, existuje množstvo spôsobov, ako podporiť rozvoj ajurvédy u detí, od tých najmenších až po tínedžerov. Prečítajte si, čo všetko ponúka RAJ zdravia pre deti a mládež.

  • Základné princípy ajurvédskej kuchyne platia tak pre deti, ako aj pre dospelých. Podľa ajurvédy je pestrá strava zložená zo sezónnych produktov jedným zo základných piliérov zdravia. V jedálnom lístku reštaurácie Manna ponúkame špeciálnu ponuku chutných detských jedál.
  • Do rozvrhu cvičení pribudla novinka – Teen joga pre mládež vo veku 13 – 16 rokov. Základom cvičení sú zostavy jogy proti bolestiam chrbta. Dôraz sa kladie na návyk správneho dýchania a správneho držania tela.
  • Boli ste už v našej soľnej jaskyni? Vítaní v nej sú nielen dospelí, ale aj deti od 3 rokov. Kombinácia troch druhov solí pomáha pri respiračných ochoreniach, astme, kožných ochoreniach, akné a pomáha pri odbúravaní stresu. 
  • V rámci našich noviniek posúvame minimálnu vekovú hranicu pre vstup do SPA Kneippov raj od 12 rokov. Počas pracovných dní do 17:00 ponúkame aj vstupy pre deti od 6 do 12 rokov
  • V priestoroch RAJ zdravia nájdete aj pobočku unikátneho výukového systému Play Wisely alebo tzv. Múdre hranie