Večer plný emócií: MAMA ROKA 2022

V jeden novembrový podvečer sa v RAJ zdravia stretli finalisti, porotcovia, ambasádori, partneri projektu a organizátori ankety MAMA ROKA 2022. Nechýbali slzy, úsmevy, príjemné prekvapenia i nečakané stretnutia.

Galavečer so slávnostným vyhlásením víťaziek jednotlivých kategórií – MAMA Podnikateľka, MAMA Influencerka, OCKO Roka, MAMA Bojovníčka, ABSOLÚTNA MAMA ROKA – nás len utvrdili v tom, že kde je dobrý úmysel, tam je skvelá atmosféra.

Neľahké životné príbehy finalistov chytili za srdce každého z nás a priniesli poznanie, že je medzi nami veľa žien a mužov, ktorí každý deň menia na znesiteľnejší pre svoju rodinu a okolie.

Po slávnostnom vyhlásení výsledkov si hostia pochutnali na jedlách z našej reštaurácie Manna pripravených podľa ajurvédskych princípov a mohli sa aspoň na chvíľu zrelaxovať počas ukážok ajurvédskych masáží. 

Ďakujeme organizátorom z vydavateľstva ORBIS IN za prejavenú dôveru a za to, že sme mohli spoznať ľudí, ktorí robia svet o niečo krajším.

Pozrite si video z podujatia MAMA ROKA 2022 v RAJ zdravia.

Hľadáte príjemné a nevšedné miesto pre slávnostný či firemný obed, večeru, oslavu, stretnutie či podujatie? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme viac informácií a pripravíme ponuku.