Joga s Jaiwanti

Joga s Jaiwanti

Lektorka: Jaiwanti

Jaiwanti je certifikovaná učiteľka jogy pôvodom z Indie. Má bohaté skúsenosti s rôznymi štýlmi jogy, s ajurvédou a s meditáciami. 

Lekcie v angličtine pre stredne pokročilých. V prípade potreby Jaiwanti vysvetlí výrazy „lámanou“ slovenčinou. Vhodné pre mamičky v domácnosti, na materskej dovolenke alebo aj pre zamestnaných, ktorí si vedia manažovať čas, prípadne využiť obednú prestávku na cvičenie.

Jogu s Jaiwanti je možné absolvovať aj ako kurz. Trvanie kurzu je od 2.10. do 22.12.2023, spolu 12 lekcií. 

true Harmonogram cvičení
  • Cvičí sa v pohodlnom, najlepšie v bavlnenom oblečení. Karimatky a vankúšiky sú k dispozícii. Z hygienických dôvodov navrhujeme účastníkom kurzov, aby si so sebou priniesli vlastný uterák, ktorý si položia na karimatku pod hlavu. Vstup do jogovej cvičebne je taktiež z hygienických dôvodov len v ponožkách.
  • Na lekcie jogy prichádzajte o 10 minút skôr, aby sme začali včas a vzájomne sa nerušili počas úvodnej relaxácie.
  • Cvičenia môžu navštevovať všetky osoby bez ohľadu na vek. Deťom do 15 rokov je povolený vstup len v sprievode dospelej osoby a len na tie cvičenia, ktoré sú primárne určené pre ich vekovú kategóriu. Tehotným mamičkách odporúčame od tretieho mesiaca tehotenstva len špeciálne kurzy pre nich určené.