Februárové novinky v RAJ zdravia

Február má veľa podôb. Je mesiacom vegánskej kuchyne, mesiacom lásky i zábavy. Je symbolom predlžujúcich sa dní, končiacej sa zimy a čakania na jar. V RAJ zdravia je február mesiacom noviniek.

  • Od 1.2. sme tu pre Vás 7 dní v týždni. Doprajte si relax a načerpajte novú energiu od pondelka do piatka od 9:00 do 20:00 hod. Vyberte a rezervujte si niektoré z našich služieb.
  • 1.2. otvárame Nektáreň – novú ajurvédsku lekáreň a zdravé potraviny. Príďte v deň otvorenia, v čase 10:30 – 15:00 a ochutnajte naše vlastné kimči. V kamennej predajni nájdete naše vlastné produkty, ako napríklad, ghee, čatní, kimči, chlieb, ale aj ajurvédske doplnky výživy, čaje, prírodnú kozmetiku a knižky. Všetky produkty nájdete aj v našom novom e-shopeNektáreň je otvorená v pondelok – piatok: 9:00 – 17:30 hod.
  • V reštaurácií Manna nájdete náš nový sezónny jedálny lístok. V ponuke máme aj obľúbené Menu Dubaj RAJ a Indian RAJ, ktoré si môžete objednať vopred. Reštaurácia je otvorená v pondelok – nedeľa: 11:00 – 20:00 hod.  Vegetariánske obedové menu podávame v pondelok – piatok, od 11:00 do 14:30 hod. Jedlo Vám radi zabalíme so sebou alebo dovezieme priamo ku Vám. 
  • Domáce vegetariánske a vegánske dezerty, ajurvédsku kávu, čaje, lassi, horúcu čokoládu, čerstvé šťavy a domáce sezónne limonády ponúkame v našom Nektar bareOtváracie hodiny: pondelok – nedeľa: 9:00 – 20:00 hod.
  • V rámci ajurvédskej konzultácie Vám náš ajurvédsky lekár diagnostikou zistí zdravotný stav, príčinu chorôb a problémov. Na základe diagnostiky Vám odporučí vhodnú terapiu na podporu liečby zdravotných problémov. Ajurvédske konzultácie: pondelok – piatok: 9:00 – 16:00 hod.
  • V našej ponuke nájdete aj programy a pobytyPost-COVIDDetox a Relax. Každý program je zostavený ajurvédskym lekárom na základe diagnostiky. Programy sú v ponuke s ubytovaním aj bez ubytovania. 
  • Ajurvédska masáž odvádza toxíny z tela a priaznivo pôsobí na imunitu. Klasická masáž prináš úľavu od bolesti. Na liečbu porúch pohybového systému pomôže fyzioterapiaMasáže a terapie: pondelok – nedeľa: 9:00 – 20:00 hod.
  • V našom SPA Kneippov raj nájdete štyru druhy sáun, vírivku či Kneippov chodník. SPA si môžete objednať aj ako privátne. V ponuke máme tiež vodoliečebné procedúry či program otužovanie pod dohľadom odborníkov. SPA: pondelok – nedeľa: 9:00 – 20:00 hod.
  • Soľná jaskyňa pre deti aj dospelých pomáha nielen pri kožných ochoreniach, ale priaznivo pôsobí aj na uvoľnenie a regeneráciu dýchacích ciest. Soľná jaskyňa: pondelok – nedeľa: 9:00 – 20:00 hod.
  • Pravidelné cvičenie jogy prináša spevnenie tela, zlepšenie krvného obehu a metabolizmu. Pozrite si náš aktuálny rozvrh