NEEM – na podporu imunity aj ako prírodné antibiotikum

Chcete si posilniť imunitu alebo hľadáte účinného pomocníka na liečbu prechladnutia či akné? NEEM pomáha zvyšovať obranyschopnosť organizmu, pôsobí proti baktériám a vírusom. Je tiež prírodné antibiotikum.

NEEM má svoj pôvod v Indii a je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej ajurvédskej medicíny. Ide o staroveký strom s veľkými listami, ktorý voľne žije po celej Indii. Na prvý pohľad možno nezaujme, ale v skutočnosti v sebe ukrýva nevšedný účinok. Použiť sa z neho dajú takmer všetky časti. NEEM podporuje imunitný systém, bojuje proti zápalom, baktériám, detoxikuje organizmus, pomáha proti akné, ekzému, zlepšuje trávenie, pôsobí ako prírodné antibiotikum. Obsahuje látky podobné aspirínu, ktoré redukujú bolesti hlavy. 

V RAJ zdravia sme pripravili vianočný balíček, vďaka ktorému vyskúšate NEEM takmer vo všetkých jeho podobách. NEEM kapsule podporia imunitu aj zdravie zvnútra. NEEM sprchový gel nedráždi pokožku a zmierňuje pocity svrbenia. Pomáha liečiť akné, ekzémy, dermatitídu. NEEM šampón zabraňuje tvorbe lupín a svrbeniu pokožky. NEEM telové mlieko je vhodné najmä pre problematickú a suchú pokožku. Premasťuje, vyživuje a regeneruje. Je vhodné aj na odličovanie pleti.

Pozrite si vianočný NEEM balíček alebo ďalšie vianočné balíčky.